zührepardesü

Zühre Pardesü 2013 Yazlık Modelleri

Zühre Pardesü 2013 Yazlık Modelleri

Uzun zamandır yeni tasarımlarının yayınlanmasını beklediğimiz Zühre Pardesü 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunu tanıtmaya başladı.

Zühre Pardesü’nün yazlık pardesü ve kap modelleri 2013 yılına uygun yeniliklerle dolu. Yumuşak toprak tonları, bahar çiçeklerinin mavi ve beyazı, sade çizgilerle hanımların beğenisine sunuldu.

Hanımları uzun yaz günlerinde terletmeyecek ince kumaşlarla tasarlanmış Zühre pardesü modelleri günlük hayatınızda sizi oldukça rahat hissettirecek.

Farklı renklerde klasik stile uygun olarak çizilen pardesü ve kapları yazlık kıyafetlerinize kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

Zühre’nin 2013 tasarımları arasında sadece pardesüler değil aynı zamanda eşarplar da var. Yakında tanıtılacak olan Zühre Eşarp modellerini ise merakla bekliyoruz.

Popüler aramalar

pardesü modelleri 2013 yazlık (19)zühre kot kap modelleri (16)z?hre uzun pardes? modelleri (12)z?hre kot pardes? (11)yazlık pardesü modelleri (10)z?hre pardes? yaz modelleri 2013 (10)zhre pardes (10)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>